Pracownicy

JKP

Joanna Kałuża-Pawłowska, prezes

specjalista w dziedzinie fizjoterapii, mgr fizjoterapii

Zawszę mówię, że Zakład „Pazare” to moje pierwsze dziecko, ja przyjęłam pierwszego Pacjenta, podpisałam pierwszą kartę, wysłałam pierwsze sprawozdanie, to ja zdobywałam pierwsze zaufanie. Jestem fizjoterapeutką z zamiłowania, lubię ludzi i lubię małe i duże sukcesy związane z tą pracą. Oczywiście zdarzają się też porażki i aby ich było jak najmniej cały czas się dokształcam. Do doskonalenia zawodowego mobilizuje mnie również praca na Uczelni WSIU w Łodzi, gdzie  uczę studentów przedmiotów zawodowych.

JG

Justyna Grochowalska

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W Przychodni Rehabilitacyjnej PAZARE pracuję od 2011r.  Praca z pacjentami daje mi wiele radości i satysfakcji. Podczas terapii z każdym pacjentem staram się w pełni  wykorzystać wiedzę i umiejętności zdobyte na studiach i kursach specjalistycznych, aby w jak najkrótszym czasie osiągnąć zamierzony cel. Największą  nagrodą dla mnie jest uśmiech i zadowolenie pacjenta, które motywują do dalszego działania.

MB

Magdalena Bartosik

mgr fizjoterapii

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie uzyskałam tytuł magistra fizjoterapii. W mojej pracy ważne są dla mnie potrzeby pacjentów, do których zawsze podchodzę indywidualnie. Cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności uczestnicząc w różnych kursach, szkoleniach i warsztatach.

PK

Patryk Kiljański

mgr fizjoterapii

Doświadczenie :  RTS WIDZEW ŁÓDŹ S.A.  – klub piłkarski – Ekstraklasa

Pabianickie Centrum Medyczne: Oddział Rehabilitacji Neurologicznej Wczesnej, Odział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej

AB

Agnieszka Bednarska

mgr fizjoterapii

Martyna Herbrych

mgr fizjoterapii

 

Katarzyna Gwis

mgr fizjoterapii